НЕСПРАВНИЙ АВТОМОБІЛЬ – ЗАГРОЗА БЕЗПЕЦІ НА ДОРОЗІ

Національна інформаційна кампанія H-Road звертає увагу водіїв на важливість регулярних перевірок технічного стану автомобіля та оперативного усунення несправностей, що дозволяє істотно зменшити ризик непередбачених поломок на дорозі та створення аварійної ситуації. Цієї осені власники автомобілів HYUNDAI отримають унікальну можливість пройти безкоштовну експрес-діагностику під час сервісної акції Before Service Outdoor-2017, організованої компанією «Хюндай Мотор Україна» в рамках проекту H-Road.

За даними системи "Інформаційний портал Національної поліції України", з 1 січня по 26 вересня 2017 року на території України зареєстровано 417 дорожньо-транспортних пригод (ДТП) з вини водіїв автотранспорту, супутніми причинами скоєння яких є технічні несправності транспортного засобу (ТЗ), в яких постраждало 36 осіб.

Щоб не стати жертвами аварії, яка може трапитися внаслідок несправності автомобіля, важливо вчасно проводити його діагностику. Саме на це спрямована сервісна акція Before Service Outdoor-2017, яку в рамках проекту H-Road організував офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai – компанія «Хюндай Мотор Україна».

У Києві спеціальний мобільний сервісний майданчик буде працювати з 30 вересня по 1 жовтня на території парковки ТЦ «Епіцентр» за адресою: вул. Полярна, 20-д. В Одесі експрес-діагностику в рамках акції проведуть 7 та 8 жовтня на парковці ТЦ «Епіцентр» на 7-му кілометрі Овідіопольської дороги, 1.

На майданчиках буде можливість отримати консультацію фахівців. Водії зможуть пройти комп'ютерну діагностику автомобіля, перевірити фільтри та масла, стан освітлювальних приладів, гальмівних колодок і дисків, зробити діагностику рульового керування, перевірити та підкачати покришки. Також усі бажаючі зможуть пройти тест-драйв автомобілів Hyundai, взяти участь в конкурсі та виграти цінні призи, а також відвідати зону розваг для дітей і дорослих.

Національна інформаційна кампанія H-Road, ініціатором якої виступила компанія «Хюндай Мотор Україна», закликає водіїв проявляти особисту відповідальність та уважно ставитися до стану автомобіля, а також регулярно проходити технічний контроль. Як самостійно визначити поломку за допомогою індикаторів на панелі приладів автомобіля, розповідається в освітньому відео, створеному в рамках проекту H-Road.

Нагадаємо, що всі небайдужі українці можуть висловити свою відданість ідеї відповідальної поведінки на дорогах та дотримання правил дорожнього руху за допомогою спеціально розроблених стікерів і аксесуарів з символікою соціальної кампанії H-Road. Атрибутика продається в дилерських салонах «Хюндай». Усі кошти від її реалізації будуть спрямовані на підготовку національної паралімпійської збірної України до наступних Паралімпійських ігор.

Партнери проекту